Zaujala mě ta barvička:-) Krásně kryje, stačila jedna vrstva. Lak je obyč. a totálně noname, ani číslo odstínu na něm není;-) Mám ještě jeden ve světle zlaté. Nakonec jsem ho ještě přelakovala stříbrnými třpytkami a vypadá vážně dobře. No za 19,- aby nevypadal, uvidíme jakou bude mít výdrž...
Žádné komentáře:
Okomentovat