pátek 1. června 2012

Návštěva kadeřnice

Ufffff, neplakala jsem;-) Dopadlo to nakonec dobře, paní je číslo...skvělý pokec, dostala jsem i dobrý čaj a skvěle se pobavila. Dolů nakonec šlo vlasů mnohem víc než by se mi líbilo(ach ach vytahuji je očima každý večer), ale také méně něž jsem čekala. Olámance ze zbytku po odbarvování prostě dolů museli.
Mile mě překvapila cena- za umytí, zábal, super sestřih a pěkné(snad poprvé jsem šla z kadeřnictví bez blbého pocitu z účesu)vyfoukání 290,- Ještě jsem si tam na drzo dřepla s čajem a počkala na výsledek paní co šla po mě-chudinka přišla s opravdovou příšerností, co jí vyrobila kamarádka. Nedá se to slovy popsat jinak, nežli květák a vypadalo to děsivě. Byl to zázrak na počkání, vůbec nechápu, jak to z té hrůzy vzniklo, ale byl to perfektní účes, zářivá barva nádherně prosvětlená a paní omládla nejmíň o 10 let. Za super péči a barvení 500,-
Za mě tedy v Jindřichově Hradci sem:

Kadeřnictví a holičství
Zdeňka Platznerová
607282301, 720 256 887
Vídeňská 2/III, 377 01 Jindřichův Hradec
po telefonické dohodě pracujeme i mimo provozní dobu

Nečekejte noblesní salón, ale obyčejné malé kadeřnictví. Ceny jsou super, paní je úžasná a nemyslím si, že by někoho nechala odejít v nemožném účesu.


Toho bordelu okolo si nevšímejte, nemáme zrovna velkou koupelnu
a je plná něčích krášlítek;-)

2 komentáře:

  1. Jé, do Jindřichova Hradce jezdím ráda (tchán má na náměstí v Langrově domě galerii Inspirace), takže se tam někdy zajdu i ostříhat ;-).
    Měj se krásně.
    Vivi

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ty také a stříhání si užij, paní mě překvapila, jak je šikovná a nenastaly řeči tipu, to musí dolů celé a bla bla bla.:-)

      Vymazat