Cestování po vlasti je má malá vášeň. Do Plzně jezdíme rádi, už máme "svůj" hotel, restauračku, noční dlabárnu, bar i hospodu, ale hlavně kavárnu. Kávu sice moc nepiji, ale v tomhle dělám výjimku. Když na kávu v Plzni, tak s nádherným výhledem, ale jen pro odvážné ;-)
Tak tedy odvážně do CrossCafe Sky na kávičku na terásce v patře s číslem 16 a vychutnat si výhled na panorama Škodovky a maličké lidičky chvátající za tramvají...



Žádné komentáře:
Okomentovat