úterý 22. května 2012

Ještě dejchám:-)

To je tak, když si stěžujete na nudu, hned je program rušný tak, že nestihnu ani hodit fotky z výletu na net. Vrcholem všeho byl virus, který chytil notík buhví kde a celý onemocněl:-( už mám nový a můžu vesele otravovat síť dál svými nudnostmi:-)

2 komentáře:

  1. Ty bydlíš v JH? Nebo někde v okolí četla jsem to u Lovely Hair :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. JJ, přímo v JH. Málem jsem z Peťky padla :-) Nebýt mi to blbé, tak za ní běžím pro autogram...

      Vymazat