Dobrovolně tedy dělám morče pro kapsle s křemelinou a zinkem z DM a vlasový aktivátor Reghaar
S obojím jsem se vešla pod 200,- (109,-kapsle 59,-Reghaar)
Zkouším kapslíky s křemelinou a zinkem, jelikož neobsahují nic jiného, než tyto dvě věci. V ostatních tabletkách na vlasy jsou nějaké vitamíny a to by mi taky v té kombinaci s multivitaminem mohly padat ušima:-)
Fotku vlasů sem dnes necpu, protože v pátek jdou vlasy po půl roce na zdravotní zásah...bojím se předem, nemám ráda střihání a ještě je to cizí-nová kadeřnice. Doufám, že neprobrečím víkend, jak se to tak někdy může stát, pokud si kadeřnice plete jednotky s desítkami.
Zkouším kapslíky s křemelinou a zinkem, jelikož neobsahují nic jiného, než tyto dvě věci. V ostatních tabletkách na vlasy jsou nějaké vitamíny a to by mi taky v té kombinaci s multivitaminem mohly padat ušima:-)
Fotku vlasů sem dnes necpu, protože v pátek jdou vlasy po půl roce na zdravotní zásah...bojím se předem, nemám ráda střihání a ještě je to cizí-nová kadeřnice. Doufám, že neprobrečím víkend, jak se to tak někdy může stát, pokud si kadeřnice plete jednotky s desítkami.

Žádné komentáře:
Okomentovat