pondělí 28. května 2012

A jedém na jídlo...

Pořád se všude objevují nějaké zaručené návody na hubnutí, zázračné tabletky, diety a úžasné moderní stroječky na zhubnutí. Lidi, kdyby to fungovalo, tak není planeta plná hrochů a nemusí to cpát do každé reklamy :-)
Asi bych měla začít sebou(no fotku před zrcadlem snad nechcete?) přítel pro tohle nemá pochopení a fotku mi rozhodně nevyrobí. Tedy dorostla jsem do 175cm s váhou 63kilo, tukem jsem na 21% a bazální metabolismus mám okolo 6-7tis. kJ To mě první zaráží u diet tipu jezte méně než 5tis. kJ Z toho se snad nedá logicky přežít bez újmy na zdraví a těle. Na pohyb jsem levá, chodím jen na pilates 2x týdně(přes prázdniny bude jen jednou) a plavat do bazénu, když je chuť. Většinou taky 2x. Běhám kolem pole za Bobíkem jako magor každý den. Malý pinč chce hodně pohybu a ač je mu 14, tak za ním pěkně vlaji. Velikost oblečení mám tička 34-36, gatě 38-40(no zadek taky mám). Dietu rozhodně nedržím, jedu v 5ti jídlech za den a neodříkám si ničeho, jen to dělám s mírou a rozumem. Kdo ochutná dobroty v Čokínu v JH, tak pochopí, co je dobrá čokoláda a zmrzlina. To hloupé okénko mě naláká každou cestu do DM. Proč to je hned vedle sebe? :-D
Dneškem tedy startuji poznatky okolo potravin a tipy na jídlo za rozumnou cenu bez ohrožení zdraví.

Žádné komentáře:

Okomentovat