středa 18. dubna 2012

Nešlo odolat...

Včera při courání městem jsem zahlédla v jednom sekáči super šaty(no co, nehrajeme si snad na snoby). Barva krásná, tmavě fialový satén a černá krajka, vel. 38 a cena jen 120,- nechte to tam...fotky v rychlosti před očistou v Sanytolu, doufám, že to přežijí bez úhony, mám s nimi velké plány :-D ta mašle na zádech, je až na zem...to bude nehod.







Žádné komentáře:

Okomentovat