středa 18. dubna 2012

Nivea vs. Balea DEO

Okec něčeho je trochu nuda, tak to zkusím porovnávat s něčím známějším;-)
Doufám, že všichni už používají deodorant, i když občas mám pocit, že by je měli rozdávat hromadně na ulici. Jednou jsem potkala paní, co se nesla drogérií jako modelka a při setkání u laků na nehty, jsem měla chuť jí nabídnout svůj deodorant...

Nivea Black & White - aktuálně v DM 69,-

Nemusím představovat;-)

- nepozoruji zlepšení u bílého oblečení
- výrazná vůně se mlátí s běžnou vůní co bych použila
- po půl dni není skoro poznat, že byla použitá
- na cvičení spolu s potem vyrobila podivný odér :-(


+ opravdu nedělá skvrny na černé, tedy v této formě, u tuhého deodorantu je dělá úplně stejně jako obyčejný
+ celkem hezky, i když výrazně voní

Balea DEO COMPACT - 29,90

Používám od neděle a už ho miluju.
- jen v DM, pro někoho daleko
- nevydrží celý den, před cvičením radno opakovat, ale zas trochu plusově není pot nijak moc cítit

+ nedráždí, použila jsem i po holení a nic
+ nevoní výrazně, spíš jen tak "čistě"
+ malé balení se v kabelce schová a tak není problém přestříknout uprostřed nákupního maratonu
+ nedělá skvrny

Prý vydrží až 80 aplikací, počítat je nebudu, ale jedno malé stříknutí je asi opravdu ekonomičtější než sprejování klasickým deodorantem.

Žádné komentáře:

Okomentovat