čtvrtek 19. dubna 2012

Zas shoppingování 18.4.2012

To vypadá, že pořád jen nakupuju;-) za většinu můžou ostatní blogy. Něco vidím a musím to nutně mít...

Zas jsem podnikla útok na DM, vlastně jsem potřebovala udat nějaké body, aby mi nepropadly. Vybrala jsem 200b na balíček a 100b na žlutý deštník DM-opravdu nenápadná zářivá žlutá :-)

Složení balíčku dám samostatně a slevovou knížečku jsem hned využila. Rimmel Stay Matte pudr není špatný za cca 80,- Na nákup jsem hned plácla slevu 20% a bylo toho mnohem víc, ale nudnostmi nebudu zdržovat;-) s radostí jsem si vzala od Essence fix na oční liny a lak na nehty z nové řady Nude v odstínu 004 iced latte(o tom už se toho napsalo hodně, opravdu krááááásný) Jinak mou teď už stálici v péči o pleť z řady Balea YOUNG pleťovou vodu a masku s bílým jílem a zinkem(njn, pupínky...) Sprcháč s olejovými perlami a záhadnou vůní Frangipani(co to asi je?) a tělové mléko pro suchou pokožku. To jsem původně vzala s tím, že se tím budu mazat jen na bazéně(doma mám tělové máslo), ale tak hezky mi zavonělo a skvěle se vsáklo, že jsem po prvním namáznutí změnila názor a už se skví doma vedle postele. Jsem z něho opravdu nadšená a to mnohem víc než z Dove a Garnieru od Ježíška...Dá se vypěstovat závislost na DM? :-D

Žádné komentáře:

Okomentovat