sobota 14. dubna 2012

Velikonoce a podobné tragédie;-)

Chvilku jsem neměla moc času se tu stavit. Víkend velikonoční jsem mazaně trávila ve Vtelně. Pro neznalé seriálových hitů prostě žádné jarní naklízení, pečení pečiva, bavení (předrahých leč nezlatých) vajec... Zorganizovala jsem malý pobyt kousek od JH-asi se nám nechtělo moc cestovat, ale zas co doma. Pobyt byl super, což se o počasí nedá říci. Všem můžu doporučit pobyt U Černého čápa. Cena za pobyt příjemná, kuchyně báječná, úžasní lidičkové. Využili jsme i saunu s vířivkou, což byl nádherně strávený večer. Určitě se tam brzo opět podíváme.
V týdnu jsem neprozřetelně kývla chlapovi na nákup nového nábytku do ložnice. Nenapadlo mne, že mě čeká šílená skříňová stavebnice, házení věcí sem a tam, piliny po bytě a napatlané lepidlo všude-proč když mám sakra lepit šuplík, tak k tomu inteligenti přiloží lepidlo v pytlíku? Výsledek je nakonec dobrý. Tři velká zrcadla a spousta místa na nové oblečení;-) Podrobný popis práce vynechám, nevěděla jsem, že zná tolik sprostých slov. Snad jen to poslední pekelné zaklení následované řevem raněného tura stojí za zmínění...doufám, že ho brzo záda pustí.

Žádné komentáře:

Okomentovat