pondělí 16. dubna 2012

Shoppingování 15.4.2012

Malý kuk do včerejšího nákupu, aby to nebylo až tak nudné čtení... Mrkla jsem do Sportisima na výprodej a hnedle se mi hřejí doma nové botičky s důkladnou slevou:-) vyprodávají většinu za půl, některé i levněji.


Plavkami se tu chlubit nebudu, absolutně praktické jednodílky na plavání. Nechodím se na bazén předvádět, ale plavat. V bikinkách mám pocit, že je musím zákonitě ztratit, neb se to pořád někde hrne a něco vylézá:-) Jinak plavky samozřejmě také vyprodávají a některé s hodně lákavou slevou-zvlášť od Adidasu. Vybrala jsem tam i jedny na chlapa, aby se necítil ochuzen. Při odchodu mi padla do očka ještě bunda na kolo, takže se při placení udělalo kartě opravdu špatně:-)
Cestou je DM a z něho málokdy odejdu bez ničeho... Včerejší úlovek je MATTE COVER MAKE-UP za akční cenu 99,- a Alverde barva na líčení v odstínu 10 weiss, kterou chci zkusit na konturování obličeje. Tu jsem vyhrabkala ve výprodejáku za 49,-
Ještě jsem popadla Balea matující krém a malý koncentrovaný deodorant za 29,- s údajnou výdrží až 80aplikací. Nu, uvidím. Je to opravdu maličké balení do kabelky, takže ho můžu nosit sebou bez problému. Nijak výrazně nevoní, což vítám. Netluče se s vůní toaletky:-) časem určo sdělím dojem.

Příjemný den a já jdu vyzkoušet ten make-up.-)


PS:fotky zatím horší, už se pracuje na lepší technice...ještě pár příjemných večerů a snad umluvím bobana, že opravdu nutně potřebuji foťák. Razí teorii, že telefon mu stačí. Harpagon.  Mě tedy nestačí:-(

Žádné komentáře:

Okomentovat