neděle 1. dubna 2012

Balea YOUNG sérum na rozšířené póry

Tak je tu první názor po vyzkoušení produktů Balea, na které mě přivedla Lovely Hair svými pozitivními videjky...
Musím říci, že mě většina věcí mile překvapila, až na šampony, které nejsou podle mne moc dobré, ale zase za tu cenu ani nijak špatné.
Mám hodně komplikovanou pleť. Řekla bych kříženec mezi mastnou, šupinkatou, citlivou a dotoho ještě doznívající cystické akné, takže samá chybka :-) Při nákupech řady Balea YOUNG(mám jí kompletní, časem dodám zbývající) mi padlo do oka sérum Balea YOUNG proti rozšířeným pórům za 59,-
Póry mám jako měsíční krátery, sem tam jizvička po akné a sem tam i to akné;-) no, v mém věku nic moc. Sérum používám třetí týden a mile mne překvapilo. Ač se často po podobných driácích na čištění pleti minimálně osypu a týden chodím s červenými fleky, tak u tohoto to nenastalo. Dostavilo se jen lehké štípání, což asi způsobuje obsažená kyselina. Nic dramatického, ani nesnesitelného. Pleť se mi viditělně vylepšila, zvlášť okolo nosu a na tvářích-tam jsou póry opravdu problém:-( Sérum je průhledné a příjemně ovocně voní, asi limetkově bych řekla. Trošičku lepí a musí se s ním opatrně, stačí maličké množství na celý obličej. Jako podklad pod make-up bych ho nedoporučila, ale po zaschnutí a po použití báze snad ano. Nelíčím se každý den, tak s tím mnoho zkušeností nemám. Mile mě překvapilo, že se mi také o hodně méně mastí pleť, tedy skoro vůbec. Příště při nákupech dokoupím i ten matující krém a vyzkouším. Po deseti letech zkoušení drahých patlátek konečně něco, co viditelně zabralo a ještě za tak směšnou cenu. Ohrané argumenty mých známých: Kosmetika je drahá, na to nemám, my připadají zbytečné, pokud si můžu dobrý krém koupit kolem 100,- Ten krém si samozřejmě nekoupí, ale čtyři krabičky cigaret už ano. Takže za mě výrobek výborný, cena super a nebojte se značky Balea. Vždy mi přišla jako něco míň, asi jako potraviny pro řetězce, ale opak je pravdou. Nabídka je celkem pestrá, tak si snad každá vybere to svoje. Pro mladší slečny sponzorující si péči z kapesného je to podle mne výborná volba. 



2 komentáře:

  1. Tak to musim skusit, ja som zo svojich porov uz na nervi a nejak na ne nic nepomaha, okrem toho myslim ze mame podobnu plet

    OdpovědětVymazat
  2. Tak to musim skusit, ja som zo svojich porov uz na nervi a nejak na ne nic nepomaha, okrem toho myslim ze mame podobnu plet

    OdpovědětVymazat